Kobieta Petarda kocha piękną i funkcjonalną bieliznę

Paulina Smaszcz jest uosobieniem pozytywnej energii, optymistycznego patrzenia na świat i wiary w moc sprawczą. By wspierać kobiety poszukujące swojej drogi, stworzyła autorski poradnik i notatnik Kobiety Petardy, które są wizytówką działań mentoringowych. W projekcie głos zabierają także bliskie autorce postacie m in : Małgorzata Rozenek-Majdan, Barbara Kurdej-Szatan, Lucyna Malec, Agata Sasin, Izabela Sakutova, Magdalena Szewczuk, Katarzyna Pakosińska , Daria Widawska, Katarzyna Bonda, Beata Leńska. Dzielą się swoimi doświadczeniami, tym jak radzą sobie z przeciwnościami i przede wszystkim motywują do odkrywania siebie .

Bielizna Kobiety Petardy

Wspólnie z Pauliną Smaszcz, Love and Hate proponuje kolekcję stylowej bielizny. Ta często niewidoczna część damskiej szafy odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu siebie. Kobieta Petarda docenia wartość bielizny, w której czuje się seksowna. Wyselekcjonowane, przez Paulinę zestawy to eleganckie, nowoczesne stringi i biustonosze, które potrafią sprostać wymaganiom bardzo świadomych odbiorczyń. Te modele bielizny sprawdzają się w codziennych i wieczorowych kontekstach i co ważne pasują do różnych stylizacji. W tym, jak się ubieramy liczy się nie tylko efektowna całość. O zadowoleniu ze swojego wyglądu a co za tym idzie o dobrym samopoczuciu, decydują niuanse. Niezwykle ważny jest komfort i styl noszonej bielizny. Jakość bielizny utożsamiana jest od zawsze z modnym dizajnem, precyzyjną, przemyślaną konstrukcją, starannością szycia oraz klasą materiałów. Wszystkie te aspekty pozwalają na uzyskanie modeli bielizny funkcjonalnej i wygodnej cieszącej bez względu na rozmiar. Te cechy luksusowej bielizny są znakiem rozpoznawczym Love and Hate od samego początku.

Musisz to mieć czyli wybory Pauliny

Wspólnie z Paulina Smaszcz proponujemy bieliznę, która poprawia nastrój i podnosi samoocenę. Elegancką bieliznę, która w zależności od tego czego oczekuje jej posiadaczka, może być interpretowana na różne sposoby.

Paulina zwróciła uwagę na biały koronkowy komplet Issa White – biustonosz oraz stringi, wykonane z kwiatowej koronki z elementami prześwitu. Biustonosz Issa to balkonetka, która poza modną formą, idealnie podtrzymuje i zbiera biust.

Komplet Opium i Clara Nude na wiele okazji

Idea sensualnej bielizny, która dodaje pewności siebie, a jednocześnie pozwala o sobie zapomnieć, gdy do głosu dochodzą trudy aktywności zawodowej czy obowiązki domowe, jest wyczuwalna w zestawie Opium. Stylowy stanik z usztywnianym dołem miseczki i efektowne wygodne stringi szybko zdobyły swoje fanki. Komplet Opium zachwyca prostą formą bazująca na kontraście struktur i jest bardzo wygodny. Dostępny i przetestowany w całej rozpiętości rozmiarów. Czerni w kolekcji Love and Hate towarzyszy bardzo modny odcień cielisty. Dlatego też kolejnym wyborem Pauliny jest braletka Clara Nude, czyli transparenty biustonosz wyróżniający się charakterystycznymi liniami konstrukcyjnymi na miseczkach. To doskonały wybór zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia.

Romantyzm w bieliźnie

Nutę romantyzmu wprowadza zestaw Adele – Miękki stanik wraz ze stringami Adele w kolorze srebrzystoszarym. Wyróżniający się odcień i czarne dodatki tworzą ciekawy duet, a linia biustonosza Adele bazuje na naturalnym deseniu koronki. Wydłużona linia miseczki to sposób na retro tendencję w bieliźnie.

Bielizna z błyskiem

W kolekcji Kobiety Petardy pojawia się element modnego w tym sezonie błysku. Zestaw Ophelie ma minimalistyczną, nowoczesną formę miękkiego biustonosza. Przykuwa jednocześnie uwagę srebrnym printem na delikatnej tiulowe strukturze. Zdecydowanie typ na na wieczorowe okazje. Można pokusić się o stylizacje, w której stanik Ophelie z powodzeniem przejmie rolę efektownego topu pod klasyczną marynarkę.

Personal branding a bielizna

Każdego dnia, każda z nas buduje własny wizerunek – nie tylko poruszając się i działając w internecie. Będąc aktywną w róźnych sferach życia, budujemy swoją własną, małą, markę osobistą. Świadomość siebie i wysłuchanie własnych potrzeb nakierowuje kobietę na wybory, które mają prowadzić do wzmocnienia samooceny. Bielizna Kobiety Petardy podkreśla w pełni kobiecość i damski power. W trakcie sesji zrealizowanej przez wyjątkowy team: zdjęcia @remi_dabrowski, make up @majaadamiak, włosy @bymaliszewskiii – Paulina Smaszcz prezentuje na sobie ulubione modele bielizny. Podkreśla: "Nie wstydzę się swojego ciała, wieku, jestem szczęśliwa i spełniona". Zapraszamy do śledzenia kanałów społecznościowych Pauliny Smaszcz i Love and Hate by zobaczyć więcej materiałów z sesji

ZOBACZ WIĘCEJ:

Wstaw swój komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed opublikowaniem