Przepis na idealne Walentynki według Love and Hate

Jak spędzić Walentynki?

Walentynki to wymarzony czas dla każdej pary. Aby ten dzień przebiegł zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, warto wcześniej zaplanować, jak chcielibyście go spędzić. Jeśli nie jesteście jeszcze zdecydowani lub nie wiecie, jaką niespodziankę przygotować dla drugiej połówki, poniżej przedstawiamy kilka propozycji, dzięki którym tegoroczne świętowanie „dnia zakochanych” będzie naprawdę wyjątkowe.

1. Wieczór w SPA

Jeśli na co dzień brakuje Wam wolnej chwili na odpoczynek i oderwanie się myślami od obowiązków, świetnym rozwiązaniem będzie zaplanowanie wspólnej sesji relaksacyjnej w SPA. Odprężający masaż w towarzystwie delikatnej, kojącej muzyki i wypełniających przestrzeń zapachów to idealny pomysł na randkę, który pozwoli Wam się odstresować i skupić na sobie.

2. Wspólnie przygotowana kolacja w domowym zaciszu

Zaufaj sprawdzonej maksymie – „przez żołądek do serca”. Romantyczna kolacja przy świecach i winie, w dodatku przygotowana przez Was w domowym zaciszu, to dobry sposób na wspólne spędzenie czasu. Któż z nas nie ucieszyłby się z dodatkowej chwili dla siebie, podczas której można zaspokoić kulinarne zachcianki i ucieszyć kubki smakowe samodzielnie przyrządzoną potrawą.

3. Wspólny wieczór w mieście

Jeśli chcielibyście spędzić Walentynki poza domem, możecie też wybrać się na romantyczną kolację w mieście. Warto zaplanować ten wieczór wcześniej – zarezerwować stolik w ulubionej restauracji, a wykwintny posiłek poprzedzić wyjściem na kameralny koncert, do kina lub do teatru, w zależności od Waszych preferencji.

4. Romantyczny wypad poza miasto

Jeśli dysponujecie większą ilością czasu, możecie zaplanować wspólny wypad poza miasto. Nie ma chyba nic przyjemniejszego niż zimowy wieczór spędzony wspólnie przy cieple rozpalonego kominka. Kiedy na co dzień brakuje Wam wolnej chwili tylko dla siebie, romantyczna sceneria domku nad jeziorem lub zaśnieżona chatka w górach z drewnianą banią, sprawią, że te Walentynki będą niezapomniane i pozwolą Wam wspólnie uciec od szaleństwa codziennych obowiązków.

5. Indywidualny, oryginalny pomysł tylko dla Was dwojga

Może macie jakieś wspólne hobby albo upodobania, które mogą zainspirować Was do oryginalnego pomysłu na spędzenie Walentynek? Postarajcie się wykorzystać wiedzę o drugiej osobie, a jeśli zależy Wam na niespodziance, zróbcie dyskretny research pod kątem ukochanej/ukochanego. Pozwoli Wam to indywidualnie podejść do zaplanowania tego dnia lub wybrania odpowiedniego upominku.

Mamy nadzieję, że powyższe propozycje okazały się dla Was inspirujące i pomogły Wam podjąć decyzję, jak chcielibyście spędzić ze sobą ten wyjątkowy dzień.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy również walentynkową ofertę Love and Hate, z propozycjami produktów, które świetnie sprawdzą się jako upominki lub element wieczorowej stylizacji: Sprawdź tutaj

Wstaw swój komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed opublikowaniem